• Свеж
Лесни работи од лесна улица папарика, женски отпорен на чипка за чевли за работа

Лесни работи од лесна улица папарика, женски отпорен на чипка за чевли за работа

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Динамичен и траен за тешки работни обврски, папраката со лесни работи обезбедува целосна поддршка и стабилност. Отпорен на обележување и лизгање/масло со гумени парчиња што ги канализираат течностите, овој стил на чипка се осигура дека останува совршено на ногата со прилагодено вклопување. Објавените перничиња и контурите со стапало на стапалото за да испорачаат максимална удобност на секој чекор. Единствениот е анти-шок, затоа го презема влијанието на површината под нозете при одење, помагајќи да се олесни притисокот врз зглобовите. 1,75 инчи потпетица. Ексклузивен систем за лесно движење за про-удобност. Поддршка за лак што апсорбира влијанија. Затегнете го стајлингот за прилагодено вклопување. Отстранлив анти-микробно стапало. Отпорна на лизгање на надворешната страна.

Детални спецификации

Додатоци на производи