• Свеж
Енергетска стоп на задната патека Ден на сопирачката и комплетот за ротор TDBK1244

Енергетска стоп на задната патека Ден на сопирачката и комплетот за ротор TDBK1244

DEN 1452.32

Од стока
Во магацинот

Компонентите за сопирање во комплетите за ден на патеката се тестираат на патеката, ова не е повторно наместено улично соединение. Возилата за тест за напојување се опремени со софистициран систем за најавување на податоци Honda Accord 2002-1998.

Детални спецификации

Додатоци на производи