• Свеж
Women'sенски Fau Suede Slip-On Ruffle Sneakers

Women'sенски Fau Suede Slip-On Ruffle Sneakers

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Кул дизајн е обележан на патики од шушкање од страна на Brinley Co. Овие чевли за влечење имаат меки велур на велур, кои истакнуваат голема шутница на секоја нога. Дебелата платформа за надворешни работи на изгледот и дизајнот на влечење го комплетира стилот на рамна потпетица : единствено. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи