• Свеж
Гринч - весело што и да е постер

Гринч - весело што и да е постер

DEN 239.68

Од стока
Во магацинот

Рамните постери имаат прифатлив, модерен пристап кон украсување, овозможувајќи ви лесно да ги засилите wallsидовите. Секој постер за хартија е внимателно поставен на табла за пена за да го задржи рамно и мазно, а потоа да се врати само за вас. Рамката на махагони доаѓа со закачалки за пила, така што сè што ви треба е некој празен wallиден простор. 22 "x 34" монтиран постер во рамките на квалитетна рамка, постерите се печатат директно на цврста 3/16 "лесна табла за пена, рамка за махагони е комплетна со метални закачалки за пилани, рамката е длабока 1-инчен, врамени постери остануваат во добра состојба за годините што доаѓаат.

Детални спецификации

Додатоци на производи