• Свеж
Мебел за мебел за мебел за мебел за спални соби, повеќе големини, конфигурации и завршувања

Мебел за мебел за мебел за мебел за спални соби, повеќе големини, конфигурации и завршувања

DEN 1759.84

Од стока
Во магацинот

Конли цреша кралица Sleigh 6pc спална соба сет заоблен санки за санки и подножје простор за складирање во случај парчиња сет за завршување на цреша вклучува : кревет, фустан, огледало, градите и 2 ноќни места Мебел за пикапи за мебел Conley Cherry кралица Sleigh 6 PC спална соба комбинира криви и елегантни линии со нелегални линии со нелегални линии со нелегални линии со нелегални линии со нелегални линии со нелегални линии со нелегални линии со нелегални линии со нележани линии со нелегални линии со Топла цреша завршница за да се направи класична рафинирање. Креветот има нежно ласкава глава со врежани панели и подножје во стил на санки. Парчињата за појавување нудат доволно складирање за сите ваши работи.

Детални спецификации

Додатоци на производи