• Свеж
Women'sенски и женски плус спиење

Women'sенски и женски плус спиење

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Занесете ги вашите вечери со хемијата со кратки ракави од тајните богатства е. Завиткајте се во блажено мека рајон/Спандкс ткаенина, нагласена со модерни детали, и можеби никогаш нема да сакате да го соблечете! Ул> краток ракав Хенли Хемиз. 3 копче Хенли. Цврст контраст на само-ткаенина како рамо. Шифон трим. Достапно во 6 убави отпечатоци.

Детални спецификации

Додатоци на производи