• Свеж
Мејвив Мерсија Гроздобер крем и сина медалјонски килим, тркач од 2,5 '8'

Мејвив Мерсија Гроздобер крем и сина медалјонски килим, тркач од 2,5 '8'

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Нашиот крем за гроздобер Мејвив Мерсија и сина медалјонска килим е сложена и едноставна. Популарен низ целиот свет, класичниот дизајн на медалјон е дефиниран со единечен симетричен центар. Побарајте starвездени, кружни, па дури и октагонални форми ткаени заедно за интерес и убавина. Благодарение на модерната технологија, оваа моќност наближуваше килим создава свежо преземање на традиционалните килими - но по цена на цената што секој може да си го дозволи. И трајната поддршка на памукот значи дека овој килим ќе трае со години. Одликувајќи се со прекрасен дизајн на медалјон. Сложена и модерна моќност ја наomsираше конструкцијата. Издржлива поддршка од памук само за употреба во затворен простор. Полипропилен и полиестерски материјали. Ниска висина на купот : 9 мм одлични за области со висок сообраќај. Достапно во 9 големини за големи или мали простори. Подлогата за килим препорачана кога е поставена на тврди подови. Се тркалаше и испрати до влезната врата. Нежно превртете и задниот ролна за да се елиминира крцкањето.

Детални спецификации

Додатоци на производи