• Свеж
Хеви-мониста лајт УВ мушка

Хеви-мониста лајт УВ мушка

DEN 175.84

Од стока
Во магацинот

Нашата атомска линија на монистра е изработена од супер ултравиолетова пластична смола. Нашите најлесни мониста со тежина се подготвени да се додадат во секое поставување. Одлично е да "капка " под свирка или хевибајд или додадете го вашиот кластер на јајца. Ставете ги зад вашите сјајни сјај кога тролате. Можностите се бесконечни. Хеви-мониста лајт УВ мушка : лесна. Пластичен акрилен и гумен материјал. 15 торба со мушка.

Детални спецификации

Додатоци на производи