• Свеж
Беси и Барни потпис сибирски сива бука Екстра кадифен фау крзно од крзно милениче куче кревет

Беси и Барни потпис сибирски сива бука Екстра кадифен фау крзно од крзно милениче куче кревет

DEN 1055.84

Од стока
Во магацинот

Голема, плишана, удобна, нашата линија за потписи на кревети за џебови ги има сите! Полумен од свежо печен њујоршки џебови, на нашите кревети, вашето кучешки ќе биде среќно да спие цела ноќ. Креветите за џебови се достапни во нашата целосна линија на бои и ексклузивни обрасци. Креветите за џебови се дизајнирани со патент од 360 степени што го олеснуваат склопот и чистењето. Покрај тоа, има лагер за перница за доказ за вода, а капаците се 100% машини што се перат.

Детални спецификации

Додатоци на производи