• Свеж
Време и време женски и плус кромид ватиран дечко јакна

Време и време женски и плус кромид ватиран дечко јакна

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Носете ја оваа мода напред женска кромид ватирана јакна од време и испуштете ги фармерките, панталоните или здолништата. Оваа удобна ватирана јакна е лесна, но топла и толку разноврсна. Сигурно ќе го сакате тоа за работа или игра! Исклучиво на. Материјал : школка : 100% памучна француска териска крпа; Поставена : 100% памучен дрес; Пополнете : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Преголема. Тежина : лесна. Должина : хитови веднаш под колковите. Јака : стојат јака. Затворање : Zip Front. Ракави : Долго. Ockебови : Две предни џебови со трим на копчето. Карактеристики : ватирана шема. Белешка : Оваа ставка има тенденција да работи преголема; Препорачуваме да нарачате една големина надолу за совршено вклопување . кромид ватирана јакна за жени од време и TRU.

Детални спецификации

Додатоци на производи