• Свеж
Без граници на високиот издигнување на фармерките од 90 -тите години на јуниорите

Без граници на високиот издигнување на фармерките од 90 -тите години на јуниорите

DEN 287.68

Од стока
Во магацинот

Удирајте го старото училиште без фармерки од 90 -тите. Ажурирани со неочекувани рипчиња од предната страна, овие фармерки имаат позајмени од момчињата и се изработени од мека мешавина од памук. Супер удобно, супер слатко, супер кул. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Машината за нега што може да се перат. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 4. одговара : опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 28 ”inseam. Затворање : Zip Fly; Затворање на копчињата; јамки на појас. Ockебови : Дизајн од 5 џеб. Карактеристики : Деструиран дизајн. Високи растителни фармерки за јуниори од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи