• Свеж
Чудо на нација Девојче за девојчиња Униформа Униформа Твил Скутер здолниште, големини 2T-5T

Чудо на нација Девојче за девојчиња Униформа Униформа Твил Скутер здолниште, големини 2T-5T

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Училишната униформа на Скутер на Скутер на чудо на нација прави мила избор за предучилишно или дневно згрижување. Со декоративни карактеристики како јазичиња од предните копчиња и класични плети, заедно со задната еластична лента за половината за лесна удобност за влечење-и вие и вашето дете ќе го сакате овој фустан! Заврши со внатрешни шорцеви за велосипеди за да може да трча, да скокне и да игра во целосна самодоверба и удобност! Исклучиво на. Материјал : 100% полиестерска твил. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стил на пуловер; назад еластична половината за удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Декоративни копчиња однапред; превртени плети; меки меѓусебни шорцеви за внатрешни велосипеди; отпорни на избледени; Отпорен на смалување. Училишна униформа Твил Скутер фустан за девојки за мали деца од Wonder Nation.

Детални спецификации

Додатоци на производи