• Свеж
Само мојот стил на слоевит за усни, создавач на усни, секој

Само мојот стил на слоевит за усни, создавач на усни, секој

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Создадете своја сопствена треперлива линија за мелем за усни со производителот на само мојот стил слоевит за усни! Измешајте и направете шест пенливи мелеми за усни, слоевит со четири овошни вкусови. Ставете ги различните вкусови за да направите повеќебоен мелем за усни! Производителот на мелем за усни во целост, го прави мешањето забавно и лесно. Препорачаниот опсег на возраста е шест и повеќе. Само мојот стил на слоевит за усни за усни : Започнете со свое студио за шминка и креирајте свои лини за усни, како што се користи восокот за да се направи балмуза на усните и повторно да се користат шесте контејнери за мелем за усни за да се мешаат и да се совпаѓаат со четири вкусни овошни овошни вкусови на усните треперки за усните за додадени искрилфли : Јагода, цитрус, лубеница и меурчиња за меурчиња вклучуваат : слоевит производител на мелем за усни, восочна база, торба со восочни мониста, мерна чаша, стапче за мешалка, мешање лажица, 4 овошни вкусови, треперливи усни, 6 контејнери за балми за усни и лесни за проследување Опсег на инструкции : 6 години и повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи