• Свеж
Мармонт Хил Најдобра летна врамена wallидна уметност, 24 36

Мармонт Хил Најдобра летна врамена wallидна уметност, 24 36

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Оваа најдобра летна врамена wallидна уметност има воздушна фотографија на плажа која е полна со шарени чадори и луѓе кои уживаат во брановите, овој забавен разигран ден на плажа е совршен за поставување добро расположение за вашата соба. Гордо ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рачно врамно. Со вклучени куки за поставување wallидови, овој вештачки акцент е подготвен да се обеси веднаш штом ќе ја достигне влезната врата. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под висока оптичка јасност, плексиглас отпорен на тресење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Детални спецификации

Додатоци на производи