• Свеж
Babyliss Pro Luminoso 3 4 Mini Flat Iron: Purple

Babyliss Pro Luminoso 3 4 Mini Flat Iron: Purple

DEN 431.84

Од стока
Во магацинот

Babyliss Pro Luminoso 3/4 "Mini Flat Iron : Purple The Babyliss Pro Luminoso ¾? Мини рамно железо се дизајнирани за технолошка извонредност, удобност и модна смисла. Керамичката технологија помага рамномерно дистрибуирање на топлината низ плочите и додава побрзо време на испраќање на време на испраќање , донесувајќи брилијантен сјај на вашата коса. Luminoso Irons исто така ви овозможува да ја искажете својата индивидуалност и да создадете уникатен стил со избирање од нашите живописни опции за боја. Одлично за патување и допир? Се приближува до скалпот? До 430 степени Фаренхајт.

Детални спецификации

Додатоци на производи