• Свеж
Обединети ткајачи Бодрум Бромли го потресе Церулеан ткаен Олефин Полиестер област килим или тркач

Обединети ткајачи Бодрум Бромли го потресе Церулеан ткаен Олефин Полиестер област килим или тркач

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Faded Beauty Best го опишува овој извонреден килим. Овој килим го опфаќа изгледот на безвремената убавина со својот потресен и избледен изглед. Карактеристичниот поп на заслепувачки сини и портокалови бои му дава на избледениот дизајн само вистинската количина пизаза што ви треба во декор на вашата соба. Машински изработени со поддршка од памук за издржливост и долготраен гламур и величественост. Дизајнер потресен изглед и чувство со убави мулти бои на блуз и жолти. Машина ткаена од олефин/полиестер во тешка категорија и лесна грижа. Вкрстена ткаена памучна поддршка. Дамки и отпорни на избледени. Направено за домаќинство со висок сообраќај.

Детални спецификации

Додатоци на производи