• Свеж
Сиетл Seahawks Baby Boys BodySuit, Pant и Cap Coutter сет, 3-парчиња

Сиетл Seahawks Baby Boys BodySuit, Pant и Cap Coutter сет, 3-парчиња

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Справување со сладок страничен стил облечен во НФЛ Сиетл Seahawks Бебе 3-парчиња каросерија, стапало и капаче за капа е сигурно дека ќе постигне пресметка на играта на играта! Покриено во пријатна мекост од глава до пети, вашето бебе ќе изгледа симпатично додека навива за неговиот омилен фудбалски тим. Бои на спортски тим во мека ткаенина, овој 3-парчен сет за играчи на игра ќе има дополнителен поен секој пат! NFL Seattle Seahawks Бебе 3-парчиња бебе 3-парчиња каросерија, стапало и капаче поставено каросерија : 60% памук / 40% поли-блокирање. Пантажа / капа : 60% памук / 40% поли бебе мрежа. Покриена, еластична лента за половината на пантолона за удобно вклопување. Прилагодлива манжетна на капачето за совршено вклопување. Везење, отпечатоци на екранот и детали за контраст. Машинско миење/сушење суво. Увезени.

Детални спецификации

Додатоци на производи