• Свеж
Чуда на нација девојки 4- & плус резервоар за пресврт на омбре

Чуда на нација девојки 4- & плус резервоар за пресврт на омбре

DEN 143.68

Од стока
Во магацинот

Суптилниот пресврт додава трендовски допир на овој симпатичен резервоар од Wonder Nation. Идеален избор за денови на топло време. Се продава исклучиво на и. Деколте за лажичка. Без ракави. Пресврт фронт. 96% рајон/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Превртете го предниот резервоар за девојчиња од Wonder Nation.

Детални спецификации

Додатоци на производи