• Свеж
Jockey® Essentialsенски памучен памук за истегнување на памук Блалет, жичарник за градник за удобност, големини Small-3xl, 5691

Jockey® Essentialsенски памучен памук за истегнување на памук Блалет, жичарник за градник за удобност, големини

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Започнете го денот во режим на удобност со braletокејска есенцијална памук за истегнување на памук. Мекиот памук обезбедува дишење на леснотија со допир на истегнување, додека предниот дел од двојно му дава удобност и покриеност. Ограничените врзани за вратот и раката на лентите во стилот на резервоарот додаваат издржливост, додека под-лентата за еластично лого без прицврстување додава спортски допир за враќање на овој стил на поддршка. Essentialsокеј најважните работи нудат целодневна удобност прилагодена за да одговара на вашето секојдневие-правејќи го секој момент да се чувствува добро. Без разлика дали сте на работа или на игра, удирајќи во теретана или се грижите за мирна ноќ на спиење, овие стилови се направени со најсуштинските елементи во умот : удобност, вклопување и стил. Со меки, строги ткаенини, трајни конструкции, детали за дизајнирање што ги сакате и квалитетот што го знаете и очекувате од брендот на кој им верувате, најважните џокејци секогаш се чувствуваат одлично против вашата кожа и ставете ја вашата удобност прво, помагајќи да изгледате - и да се чувствувате - многу многу Најдобро. Во џокеј, вашето задоволство е од најголема важност за нас. Како и сите производи од џокеј, најважните работи на џокеј се дизајнирани да испорачуваат удобност, квалитет и вклопување - сите поддржани од нашата 100% гаранција за задоволство. Поддршка со ниски влијанија. Деколте за лажички и чаши без жица. Стил на пуловер. 95% памук / 5% спандекс. Машинско миење и суво. Увезени.

Детални спецификации

Додатоци на производи