• Свеж
Колекцијата за украси на домашни куќи во Минесота Слатка дома Слатка Дома Сукулентна акварел Вињет платно wallидна уметност

Колекцијата за украси на домашни куќи во Минесота Слатка дома Слатка Дома Сукулентна акварел Вињет платно

DEN 463.84

Од стока
Во магацинот

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Зивеи Ли.

Детални спецификации

Додатоци на производи