• Свеж
Панталони за спиење што дишат еластични ленти со карирани ленти од лента, пакувања, пакувања

Панталони за спиење што дишат еластични ленти со карирани ленти од лента, пакувања, пакувања

DEN 223.84

Од стока
Во магацинот

Седнете и опуштете се во овој плетен вафли со модерно џогер со модерно вафли. Дизајнирано со плетена ткаенина од вафли, можете да бидете уверени дека овие џогери ќе ве одржуваат пријатно кога ќе легнете дома или кога ќе спиете. Овие пантолони за спиење со џогер имаат 2 џебови од страничен цвест, летање со 1 копче, еластична ребра на половината со функционално влечење за удобност и прилагодливост, и еластични ребра плетени манжетни за глуждот за изглед на џогер. Овие разноврсни џогери се идеални за опуштање дома, одење во кревет или само висат со пријателите. Направени со лесна и дише плетена вафла измислица Овие модерни џогери нудат лесна подвижност и удобност за целодневно носење. Задржете се на овој плетен вафли со модерно џогер со модерно вафли, што е задолжително за оние пријатни и мрзливи денови. 100% полиестер. Модерно вклопување. Лесен и дишење. Ребреста плетена еластична лента за половината со надворешно влечење. Кабел за влечење во стилот на чевли. 1 летање на копчето. Џебови од страничен цвест. Ребрести манжетни на глуждови. Достапно во големини S-3 XL. Етикета без ознаки за дополнителна удобност. Машина за перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи