• Свеж
Се прашувам за девојчиња за девојчиња за девојчиња Униформски панталони за влечење на Твил, големини со 4-16

Се прашувам за девојчиња за девојчиња за девојчиња Униформски панталони за влечење на Твил, големини со 4-16

DEN 294.08

Од стока
Во магацинот

Подготвувањето наутро е полесно од кога и да било благодарение на удобноста и леснотијата на униформата на училишните униформа на девојчињата за девојчиња на нација Целосна еластична лента за половината им овозможува на одгледување девојчиња без напор да ги повлечат овие избледени, брчки и смалување на отпорни на истегнување шорцеви и да бидат на пат кон училиште во ниеден момент. Вклучува четири функционални џебови за чување на сите нејзини најважни работи. Изберете помеѓу класична униформа одобрени стилови на каки и морнарици. Исклучиво на. Материјал : 58% памук/40% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Редовно. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Две предни џебови и два џебови. Карактеристики : истегнете ја ткаенината со држење за движење-со тоа што се вклопувате; брчки, избледени и отпорни на смалување; Одобрена училишна униформа. Истегнете ги униформните шорцеви за девојчиња од Wonder Nation.

Детални спецификации

Додатоци на производи