• Свеж
Исечете и залепете го огледалото за замена 5 8

Исечете и залепете го огледалото за замена 5 8

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

CIPA исечената и залепена 5 "x 8 " Огледало за замена лесно го заменува скршеното стакло. Cipa исечете и залепете 5 "x 8" Огледало за замена : Лесно заменете го скршеното стакло со Cipa 5 "x 8" "Trim to Size" Комплет за огледало. Акрилните леќи лесно се намалуваат со ножици. Одговара на автомобили, мотоцикли и многу други намени. Подготвување на кора и стап.

Детални спецификации

Додатоци на производи