• Свеж
Brinley Co. Womensенски избришан муле сандала

Brinley Co. Womensенски избришан муле сандала

DEN 560.00

Од стока
Во магацинот

Ако барате симпатична женска потпетица, ја најдовте! Сандал Карлин од Бринли Ко е совршено комбо на мазга, сандала или потпетица. Работи за скоро секоја пригода, и се лизга на стилот го олеснува фрлањето за да се заврши секоја облека. Ние го обожаваме дизајнот на двојни детали, а потпетицата од дрво од дрво го комплетира изгледот на прекрасната силуета овие сандали се направени со микро-велур и материјали направени од вештачки. Отворен пети е истакнат на овој чевел. Висина на пета : 2 3/4-инчи. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Микро велур. Материјал од надворешната страна : синтетички. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи