• Свеж
Ступелални индустрии водни ботанички растенија на алги, графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, сет од 4, дизајн до јуни Ерика Вес

Ступелални индустрии водни ботанички растенија на алги, графичка уметност сива врамена уметничка печатена

DEN 1199.84

Од стока
Во магацинот

Пополнете го секој простор во вашиот дом или канцеларија со нашите врамени wallидни уметнички комплети. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е поставено во рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси. Барате парче изјава? Нашите кутии врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : сет од 4 парчиња, секоја табла е врамена од 11 x 1,5 x 14. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 4 PC, секоја е 11 x 1,5 x 14 големи : 4pc, секоја е 16 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . курираните комплети на wallидни уметности ви овозможуваат лесно да ја завршите темата за секоја просторија . Уметничките дела се однесуваат на : хербални; Растенија; Цветни, модерни, водни, подводни, морски живот, ботанички. Дизајн до јуни Ерика Вес.

Детални спецификации

Додатоци на производи