• Свеж
Домашни мода на Грендејл, лубеница од лубеница 18 '' на отворено бистро стол перница, сет од 4

Домашни мода на Грендејл, лубеница од лубеница 18 '' на отворено бистро стол перница, сет од 4

DEN 607.84

Од стока
Во магацинот

Додадете малку удобност и стил на вашиот отворен бистро сет со овие бистро перници од домашните мода на Грендејл. Одликувајќи се со две врски со жици за да се обезбедат на столчињата, и центарот на кругот за да се обезбеди амортизирање на пена во место без да се вметнува или да мигрира. Секој сет вклучува четири перничиња од 18 инчи, направени од 100% полиестер, УВ обложен материјал кој е избледен, дамки и отпорни на вода. Пополнувањето на поли-влакна на перница е направено од 100% рециклирани, пост-потрошувачки пластични шишиња и презаситено за дополнителна удобност, јачина и издржливост. Достапни се различни современи отпечатоци. Комплетот вклучува четири перничиња со бистро -столче на отворено. Забавно печатење на ленти достапни во 2 опции во боја. Направено од 100% УВ-отпорна на надворешна полиестерска ткаенина. Мекото полнење со полифибер направено од 100% рециклирани, пост-потрошувачки пластични шишиња. Плишана, преголема конструкција за дополнителна удобност и долговечност. Вода, дамки и отпорни на мувла. За најдобри резултати и да го продолжите животот на вашата продавница за перничиња во затворено или покривање кога не се во употреба. Димензиите на перница се +/- 2 инчи. Забележете дека производот ќе пристигне во малку компресирана состојба; Ве молиме, дозволете неколку дена производот да се прошири до крајната големина наведена во описот.

Детални спецификации

Додатоци на производи