• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Слатка празник v платно уметност по пекара во боја

Трговска марка ликовна уметност Слатка празник v платно уметност по пекара во боја

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметност „Слатка празник V“ платно уметност по пекара во боја : Уметник : Пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Детални спецификации

Додатоци на производи