• Свеж
RealSize женски панталони за влечење со два џеб, исто така во Petite, пакет

RealSize женски панталони за влечење со два џеб, исто така во Petite, пакет

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Двојно двојно и двојно удобност со две патеки на Real Size на два панталони со два џебови. Лизгајте ги и имате сензационален почеток на која било облека. Исклучиво на. Материјал : 79% памук/20% полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара панталони. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина M. fit : директно нозе. Подигнување и инсејм : високи; ситнички : 28" inseam, просек : 30 "inseam. Затворање : влечење на стилизирање; еластична лента за половината за половината за половината за половината за половината за половината за половината Додадена удобност. џебови : Две предни. Карактеристики : истегнување ткаенина за удобно вклопување. Panенски панталони за истегнување две пакувања од Real Size.

Детални спецификации

Додатоци на производи