• Свеж
Superенски лизгање на Superga на патики од платно

Superенски лизгање на Superga на патики од платно

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Се лизнете во совршената патика оваа пролет со лизгањето 2707 од Суперга. Нежните платно горниот и гумениот ѓон ќе ве одржуваат пријатно во овие чевли во текот на целиот ден! Платно, низок врв, секојдневна обична патика, лизгање, гума ѓон.

Детални спецификации

Додатоци на производи