• Свеж
Трговска марка ликовна уметност „папа“ платно уметност од Енди Вестфејс

Трговска марка ликовна уметност „папа“ платно уметност од Енди Вестфејс

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Уметник : Енди Вестфацесјубјект : Animals Tyle : Модерно и современо Производ Тип : Галерија обвиткано платно Арт. Репродукции со високо квалитетни ликовни уметности. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Енди Вестфејс „Папа“ платно уметност.

Детални спецификации

Додатоци на производи