• Свеж
Виктор 01-10335-01

Виктор 01-10335-01

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Без разлика дали сте професионален техничар или квалификуван направете го тоа, потребен ви е лесен пристап до квалитетот на Виктор Рајнц на секое ниво на моторот сите во една кутија и без изненадувања. Заштитно пакување, информативни етикети и најсовремени електронски каталогизација, осигурете се дека ќе ги добиете прецизно дихтунзите и заптивките потребни за успешна, долготрајна поправка. Виктор 01-10335-01.

Детални спецификации

Додатоци на производи