• Свеж
Се прашувам нација бебе девојчиња, кои се поставени, големини 0- месеци

Се прашувам нација бебе девојчиња, кои се поставени, големини 0- месеци

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Сладок сет. Wonder Nation го има ансамблот на вашето бебе девојче комплетен и подготвен да оди со оваа облека од пина. Ruffly Remers Rimes го истакнува овој фустан за бебиња за девојчиња и лесно слоеви над придружната мета со краток ракав за да го комплетирате изгледот. Не заборавајте : Совпаѓањето на цветачите се дизајнирани со еластизирани отвори на половината и нозете за лесно, удобно движење. Исклучиво на. Материјал : 55% памук/45% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 пина, 1 маица и 1 пар цветачи. Карактеристики на Pina Fore : стил на пуловер; квадратно деколте; ленти за рафли на рафли. Карактеристики на маицата : стил на пуловер; Затворање на копчето за копчиња на грбот; кратки ракави. Карактеристики на Блумер : стил на влечење; Еластични отвори за половината и нозете за дополнителна удобност. Бебе девојки, предводено од чудо нација.

Детални спецификации

Додатоци на производи