• Свеж
Директно вклопувачки фармерки на момчињата на Леви, големини 4-20

Директно вклопувачки фармерки на момчињата на Леви, големини 4-20

DEN 239.68

Од стока
Во магацинот

Levi's® 514 ™ директно вклопувачки фармерки на Flex Stretch се модерно директно вклопување што совршено се спарува со прилично сè. Овој пар е направен од специјален, издржлив тексас материјал кој се чувствува екстра мек и супер истегнување. Неговото опуштено вклопување е удобно за сите типови на тело. Совршено за деца кои сакаат да се чувствуваат пријатно додека бараат нови авантури додека сè уште изгледаат стилски. Мекиот, тексас на истегнување е удобен и не го ограничува движењето. Внатрешната лента за половината се чувствува меко на кожата. Традиционален дизајн со 5 џеб. Ципер лета. Јамки на појас. Затворање на кука и бар.

Детални спецификации

Додатоци на производи