• Свеж
Бр. Цери ленен текстура јазичиња за јута полу-чиста табла Топ завеса панел

Бр. Цери ленен текстура јазичиња за јута полу-чиста табла Топ завеса панел

DEN 415.84

Од стока
Во магацинот

Донесете органско чувство во вашиот простор со ткаени врвови на јазичињата на јазичето на таблата CERI од бр. 918. Постелната текстурирана полу-чиста ткаенина нежно ја филтрира светлината додека ја подобрува приватноста. Врвниот дизајн на јазичето овозможува едноставна инсталација на слајд преку стандардни шипки за завеси до 1,5 "во дијаметар. Продадени како индивидуални панели со мерење на 50 " ширина со должина од 63 ". на нежен циклус. Користете белило што не е хлор кога е потребно. Tumble суво на тивок оган. Тргов дизајн на ткаенина јазиче.

Детални спецификации

Додатоци на производи