• Свеж
Екстракт од бадем од бадем на Texjoy Baker, Флорида Оз

Екстракт од бадем од бадем на Texjoy Baker, Флорида Оз

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Специјалниот екстракт од бадем на Texjoy Baker обезбедува богат, мазен вкус на мешавините за торта, пити, домашни сладоледи и лекари. Додадете на земја кафе пред да подгреете одлично кафе. Екстракт од бадем на бадем на Texjoy Baker : богат, мазен вкус. Кошер.

Детални спецификации

Додатоци на производи