• Свеж
Тешко бонбони призма играат стапчиња за очила, сина треперлива, се чувствува сина, 1. g

Тешко бонбони призма играат стапчиња за очила, сина треперлива, се чувствува сина, 1. g

DEN 159.84

Од стока
Во магацинот

Создадете супер луксузен изглед за вашите очи со призма на тешки бонбони, играјте стапчиња за очила во сина боја. Луксузен, супер-крем стап за очи се лизга без напор како сенка или лагер. Додадете миење на боја на капаците или нанесете по горните и долните линии на камшик. Мулти-рефлективната формула Shimmer и Pearl ќе ги направи вашите очи вашата најдобра карактеристика! Зошто тешки бонбони сака : • Создадете супер-луксузен изглед за вашите очи со примарна игра за очите на тврди бонбони во сина боја • луксузен, супер-крем стап на вртење без напор • Мулти-рефлективната формула Шимер и Перл • Користете како сенка за миење на боја или нанесете по линиите со камшик • 100% без суровост.

Детални спецификации

Додатоци на производи