• Свеж
DesignArt во традиционален wallиден часовник

DesignArt во традиционален wallиден часовник

DEN 239.68

Од стока
Во магацинот

Прекрасен додаток на кој било дом или канцеларија, овој традиционален часовник на wallидот е направен на 100% цврст алуминиум. Има многу рефлексивна сјајна завршница создавајќи елегантен модерен изглед. Овој мртва живот со портокалови цвеќиња на wallидниот часовник на прозорецот пристигнува целосно подготвен да виси на идот. Едноставно вметнете ја батеријата „АА“ вклучена со вашата нарачка. Достапна во неколку големини, овој модерен преголем часовник го прави фокусна точка на секоја просторија. Ultra Gloss Conitage обезбедува боите да бидат екстра живописни со светлосен рефлексија . 1мм метал од алуминиумска оценка . 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на wallидот. Директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот . Карактеристики : Лесно за чистење со микрофибер крпа . лесно се обеси . видете ги опциите паѓаат за достапните големини.

Детални спецификации

Додатоци на производи