• Свеж
Атлетски работи женски атлетизрач со кратки ракави со маица

Атлетски работи женски атлетизрач со кратки ракави со маица

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Атлетски работи женски атлетизми со кратки ракави маица фустан преку Интернет ексклузивно. 80% полиестер 20% памучен дрес. Активно полу-опремено. V-neckline. Краток ракав. 36 "Должина од рамото (мала големина). Технологија за влага за влага.

Детални спецификации

Додатоци на производи