• Свеж
Кутија за складирање на облека за пенкало+опрема, рециклирана кутија за движење и складирање на Крафт, 22L 7W 30ч

Кутија за складирање на облека за пенкало+опрема, рециклирана кутија за движење и складирање на Крафт, 22L

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Кутијата за складирање на облека Пен+опрема е направена од 100% рециклирани материјали и е стручно дизајнирана за да ви помогне да се движите или чувате предмети за висина облека додека заштедувате простор. Лесно е да се соберат и да се карактеризираат дупки за рачни за лесно носење. Кутијата за складирање на облека има тенок дизајн и може да лежи рамно или да застане вертикално за да се вклопи лесно во повеќето плакари и/или под повеќето кревети за складирање на облека надвор од сезоната. Оваа кутија за складирање на облека Pen+Gear е направена од 100% рециклирани материјали и е стручно дизајнирана за да ви помогне да преместите или да ги чувате предметите за висечка облека додека заштедите простор. Лесно е да се соберат и да се карактеризираат дупки за рачни за лесно носење. Кутијата за складирање на облека има тенок дизајн и може да лежи рамно или да застане вертикално за да се вклопи лесно во повеќето плакари и/или под повеќето кревети за складирање на облека надвор од сезоната. За да се соберат, преклопете ги долните клапи надолу за да го формирате дното на кутијата за складирање на облека. Безбедно со лента за пакување (продадено одделно). Секоја кутија доаѓа со странична размавта што се склопува за лесно вчитување и истовар. Секоја кутија има 44 ECT одделение што значи дека има дополнителни перформанси за редење на јачина. Вие нема да мора да стресот за вашите кутии да се смачкаат ако се чуваат под креветот со други предмети. Кутиите испраќаат рамни за да ги намалат трошоците за испорака и просторот за складирање. Боја : Стандарден Kraft Brown. Големина : 22 ”x 7” x 30 ”. Лента за пакување продадена одделно од кутии за облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи