• Свеж
Облека женска и женска плус 3-парчиња кратки ками и наметка за спиење

Облека женска и женска плус 3-парчиња кратки ками и наметка за спиење

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Овој 3-парчен женски сет за спиење е прекрасна координирана облека, резервоар и кратко. Сетот е изработен од супер мека бујна ткаенина. На облеката има сеопфатно печатење, табулатор за закачалки, долги ракави со рафли и појас за само ткаенина. Врвот на резервоарот има само прилагодливи ленти, а лак за лента на предната страна. Краткото е отпечатено, со и еластична лента за половината и лентата со лак, и е разголен на ногата. Овој комплет за спиење на жени е лесна машина за нега. 92% полиестер; 8% спандекс.

Детални спецификации

Додатоци на производи