• Свеж
Начин да се слави метални картички за валентини со еднорог, метални картички, брои

Начин да се слави метални картички за валентини со еднорог, метални картички, брои

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Бидете хит на забавата за Денот на вineубените со овие картички за валентински е -розови еч. Со вклучениот игла, извадете се на матната црна позадина за да ја откриете скриената метална позадина на виножитото- можете да ги отстраните сите мастило, или да создадете вртења, точки и други обрасци за да го персонализирате сопственото уметничко дело. Пакетот содржи 16 вalentубени во четири различни дизајни за да им ги предаде на вашите пријатели. Бидете сигурни дека се издвојувате на вашиот в Valentубеник со овие картички за в Valentубени со еднорог од еднорог! Начин да се прослават метални картички за валентини со еднорог од еднорог, 16 брои : 16 картички со валентин теми со еднорог. Оставете ја површината за да ја обоите сликата. Вклучени 16 стилови. 4 различни дизајни. Простор за : и од : персонализација на задниот дел од секоја картичка.

Детални спецификации

Додатоци на производи