• Свеж
Време и тенок панталони за тенок фустан

Време и тенок панталони за тенок фустан

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Станови на потпетици, од ден на ноќ .. Ништо не го чука деноноќниот стил на време и слаби панталони на Тру со нивната елегантна силуета и одење со секој став. Исклучиво на. Материјал : 57% памук/38% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина 4. одговара : слаби. Подигнување и инсејм : среден пораст; 27" inseam. Затворање : Невидлив страничен патент. Ockебови : Две џебови за заварување. Карактеристики : Истегнете ткаенина за удобно вклопување и одлично закрепнување. Timeенски слаби панталони од време и вистинито.

Детални спецификации

Додатоци на производи