• Свеж
Циркус од Сем Еделман Кањон Тонг Сандал

Циркус од Сем Еделман Кањон Тонг Сандал

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Сандал од кањонот Thong е покачена и елегантна сандала на медалјон. Од ден на ноќ, ќе ве задржи на точка и на тренд. Пар со сè, од бели фармерки до печатена сад за летен изглед на летен шик. Лизгање на сандал. Подготвена влошка. Отворен пети. Синтетички.

Детални спецификации

Додатоци на производи