• Свеж
Дете од моето памук Sateen опремени чаршафи, розова був

Дете од моето памук Sateen опремени чаршафи, розова був

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Кој е добра девојка? Завршете ја расадник на вашата мала принцеза со моето дете од страна на Картер, принцезата Оул, вграден креветче за креветчиња. Овој сладок лист има прилично розово печатење на був на јасна бела позадина. Опремениот лист одговара на стандардна големина 28 x 52 "креветче за креветчиња, и е изработен од 100% памук Sateen. Координати со целосна линија на моето дете принцеза расадник постелнини и колекција на DÃ Â © Cor. 100% памук Sateen одговара на стандардна големина 28 x 52 "креветче за креветчиња еластичен раб за безбедно вклопување.

Детални спецификации

Додатоци на производи