• Свеж
Фармерки за мажи со директно вклопување во Georgeорџ

Фармерки за мажи со директно вклопување во Georgeорџ

DEN 335.04

Од стока
Во магацинот

Фармерките за директно вклопување во Georgeорџ се неопходни гардероба. Овие разноврсни фармерки се конструирани со удобен спој на памук со вистинска количина на удобност и флексибилност. Овој модерен, тренд Jeanан е дизајниран да седи под половината, да се вклопи директно низ колкот и бутот и има директно отворање на нозете. Овој Jeanан е совршен за сите типови на тело. Georgeорџ е едношалтерски опсег за мажи кои сакаат да изгледаат добро без напор и носи безвременски, машки изглед ажуриран со современ стајлинг. Седи веднаш под половината. Директно преку колкот и бутот. Директно отворање на нозете. Удобна мешавина на памук со вистинска количина на истегнување, освен ако не се забележат бои. Стајлинг со 5 џеб. Копче пред и патент летаат. Машина што може да се мие-ладно. Избрани големини на располагање. Достапно во средно каменување и темно каменување.

Детални спецификации

Додатоци на производи