• Свеж
Трендови Интернационал Денвер Бронкос врамени постер

Трендови Интернационал Денвер Бронкос врамени постер

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Рамните постери имаат прифатлив, модерен пристап кон украсување, овозможувајќи ви лесно да ги засилите wallsидовите. Секој постер за хартија е внимателно поставен на табла за пена за да го задржи рамно и мазно, а потоа да се врати само за вас. Сребрената рамка доаѓа со закачалки за пила, така што сè што ви треба е некој празен wallиден простор. 22 x 34-инчен монтиран постер за хартија во рамките на квалитетна рамка, процесот на монтирање го придржува постерот на цврста табла со лесен поддржувач на 3/16 ", одржувајќи го вашиот постер рамна и мазна, сребрената рамка е комплетна со метални закачалки за пилани, рамката е 1-инчен Длабоките, врамени постери остануваат во добра состојба за наредните години.

Детални спецификации

Додатоци на производи