• Свеж
Резервоар за бебиња на Рибок Топ и шорцеви, сет на облеки со 2 парчиња, големини 0 3- месеци

Резервоар за бебиња на Рибок Топ и шорцеви, сет на облеки со 2 парчиња, големини 0 3- месеци

DEN 639.84

Од стока
Во магацинот

Вашето малечко ќе биде удобно и подготвено да игра во оваа спортска „Scribbles 2-парчиња облека. Овој 2-парчен сет од Reebok вклучува врв на резервоарот за вратот на екипажот со нашата Делта на потписот (60% памук/40% полиестер), и пар со кои се совпаѓаат еластични шорцеви во стилот на графити. (100% полиестерски балери решетки). Овој лесен сет е совршен за да го задржи кул и удобен на неговите мали авантури. Облека со 2 парчиња. Рибок бебе момче. Големини 0/3- 24 месеци. Лого на Делта Делта. Еластични шорцеви.

Детални спецификации

Додатоци на производи