• Свеж
Уникатен разбој Шарлот Трелис модерен геометриски област килим или тркач

Уникатен разбој Шарлот Трелис модерен геометриски област килим или тркач

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Кој рече дека повторувањето е досадно? Нашата колекција Trellis е креирана за да го покрие вашиот простор со елеганција и благодат. Повторените мотиви на неговите дизајни се покана за идеален свет на симетрија и хармонија. Комбинацијата на едноставни идентични обрасци со најразлични бои го зголемува повторувањето на убавината! Црна/3 '3 x 5' 3. Полипропилен. Машински изработени. Област килим. Турција. Семејна соба; Домашна канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска соба; Спална соба. 0,5 инчи. Упатства за нега : Вакуум редовно и самото место чисто. Затворен. За да се отстранат сите набори, флип килим наопаку и се тркалаат во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно во рок од неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може да варираат малку.

Детални спецификации

Додатоци на производи