• Свеж
Тајни богатства со кратки ракави ноќници

Тајни богатства со кратки ракави ноќници

DEN 271.68

Од стока
Во магацинот

Сметајте на симпатична мета за да ја трансформирате вашата колекција за спиење со графичка кошула за спиење на тајно богатство. Неверојатно меко и удобно, оваа тајна богатство Спиење е совршена за оние топли летни ноќи. Достапно во асортиман на супер забавни и трендовски отпечатоци за да одговара на вашиот уникатен стил. Дизајнирано со супер меко чувство, држете се пријатно во оваа мета од вашиот вечерен ветер до ноќното време. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. v-kneckline. Кратки ракави. Графичка акцетирана со предна фолија; странични парчиња. 60% памук/40% модал. Машина за перење. Увезени. Графичка кошула за спиење за жени од тајни богатства.

Детални спецификации

Додатоци на производи