• Свеж
Случајна ламба за табела за дизајн на брош - Заврши од слонова коска

Случајна ламба за табела за дизајн на брош - Заврши од слонова коска

DEN 1279.84

Од стока
Во магацинот

Вдишете нов живот во вашата дневна соба или простории за спални простории, учтивост на ламбата за табели за табели за дизајн на табели за дејност. Оваа ламба за табели за приклучок е направена од силна обликувана смола и може да се пофали со уникатен дизајн на брош на телото на ламбата. Оваа ламба за табели во обичен стил е одличен начин да се осветли секој простор во затворен простор. Поради процесот на производство, секое парче е уникатно и ниту едно не е точно слично . Телото на оваа ламба е составено од обликувана смола и има завршна облога/слонова коска . Телото на ламбата е насликано за да се создаде измиена боја . Сенката на ламбата е зашилена тапан и бела боја во боја . Светилката е стил на секојдневен дизајн со стил на тело и бои . Светилката има 3-насочен прекинувач . чист кабел. Финален : 3,25 "ч. Сребрен хардвер.

Детални спецификации

Додатоци на производи